hajduki
hajduki

Wakacyjny obóz konny 2024

IMG 20220706 WA0028 225x300 Wakacyjny obóz konny 2024

Czy zależy Ci na tym, aby Twoje dziecko spędziło wakacje w ciekawy i aktywny sposób? Czy chcesz, aby połączyło naukę z przyjemną zabawą?

Jeśli tak, zapisz swoją pociechę na fantastyczny wakacyjny obóz konny. Konie to tylko jedna z jego wielu atrakcji.

Ośrodek jeździecki Hajduki zaprasza wszystkie dzieci i młodzież, które chcą uatrakcyjnić swój wakacyjny wypoczynek i nabrać sił przed nowym rokiem szkolnym. Organizujemy zajęcia sportowe i naukę jazdy konnej. Łączymy przyjemne z pożytecznym w najbardziej przystępny sposób.

Letni obóz jeździecki to doskonała okazja do tego, aby poznać szczegóły dotyczące podstawowej opieki nad końmi oraz przekonać się jak w praktyce wygląda jazda konna. Trójmiasto to doskonałe miejsce na letnie wakacje, ale nie daje tylu możliwości, ile nasz ośrodek. Wypoczynek nad stawami, wśród lasu, ciszy i koni doskonale wpłynie na samopoczucie najmłodszych gości.

Skontaktuj się z nami i zapisz swoje dziecko na kolnie marzeń.

Hajduki widok z gory2 220x300 Wakacyjny obóz konny 2024

 

Chynowie to niewielka miejscowość położona w samym sercu północnych Kaszub, gdzie czyste powietrze i obcowanie z przyrodą to dwa podstawowe atuty tego regionu. Dodatkowo Chynowie oddalone jest od najbliższego miasta o 20 km, a sam Ośrodek nauki jazdy konnej i wypoczynku Hajduki położony jest w odległości kilometra od miejscowości Chynowie, tuż na skraju pięknego lasu. Dzięki takiemu usytuowaniu naszego Ośrodka Nauki Jazdy Konnej Hajduki, możemy zagwarantować Państwa pociechom wypoczynek w ciszy, z dala od zgiełku miast, czy miejscowości wypoczynkowych. Relaks i błogi spokój jakiego można tu zaznać, z pewnością pomoże Państwa dzieciom na regenerację sił po wyczerpującym roku szkolnym. Pamiętamy również o tym, że w zdrowym ciele zdrowy duch – naszych hasłem przewodnim tegorocznego obozu – dlatego dołożymy wszelkich starań, by zachęcić dzieci do częstszej aktywności fizycznej, poprzez zajęcia z końmi, a także dodatkowe zajęcia sportowo-rekreacyjne prowadzone podczas wakacyjnego obozu z końmi

ZAKWATEROWANIE:
Ośrodek wyposażony jest w pokoje 2, 3 a także w pokoje rodzinne mieszczące do 5 osób. Każdy z pokoi posiada pełny węzeł sanitarny. Na terenie Ośrodka można skorzystać z ogólnodostępnej kuchni, a także z sali kominkowej.

NAUKA JAZDY KONNEJ:

IMG 20220817 WA0011 300x225 Wakacyjny obóz konny 2024

Nim zasiądziemy na grzbiecie jednego z naszych koni, poznamy zasady opieki nad końmi, nauczymy się je siodłać, czyścić, karmić by ostatecznie dobrnąć do najbardziej oczekiwanej przyjemności: nauki jazdy konnej!!

Nauki jazdy konnej odbywają się grupach kilkoosobowych. Zajęcia prowadzi profesjonalnie przygotowana do tego kadra, ponieważ dla nas jakość prowadzonych zajęć, jak również bezpieczeństwo Państwa dzieci jest priorytetem!!

Nauka odbywa się pod okiem zawodowego instruktora, który początkującym pomoże opanować podstawy jazdy konnej, a bardziej zaawansowanym jeźdźcom pomożemy utrwalić zdobytą wcześniej wiedzę. Codziennie zajęcia z jazdy konnej: lonża, maneż, jazda terenowa – dostosowana do stopnia zaawansowania oraz atrakcje jeździeckie np.: pony games, woltyżerka, jazda na oklep.

20220808 120258 224x300 Wakacyjny obóz konny 2024

GRY TERENOWE – gry strategiczne wymagające często kilkudniowego przygotowania, odbywają się w ciągu dnia do późnego wieczoru. Wszystko zależy od scenariusza i pomysłu na ich rozwinięcie i zakończenie.

GRY I ZABAWY – ostry doping i zagorzała walka podczas wielu turniejów obozowych będzie nieodzowna. Każdy z Was wybierze ulubioną grę i wraz ze swoją drużyną w wolne wieczory będziemy toczyć zespołowe boje w badmintona czy piłkę nożną.

DYSKOTEKA – nasza przestronna sala a także odpowiedni sprzęt nagłaśniający pozwolą Wam wyskakać się do woli przy Waszych ulubionych utworach.

ZAJĘCIA ROZRYWKOWE – ogniska, dyskoteka, turnieje, chrzest. Dodatkowe, niespodziewane zajęcia na poprawienie już dobrego humoru. Jesteśmy otwarci na wszystkie sugestie i propozycje 🙂 (oczywiście w granicach zdrowego rozsądku).

Program może ulec zmianie z przyczyn od nas niezależnych (złe warunki atmosferyczne lub niesprzyjające warunki do prowadzenia poszczególnych zajęć itp.). W zamian zostanie zrealizowany program możliwy do wykonania.

WIEK UCZESTNIKÓW:
9-16 lat


WYŻYWIENIE:

3 posiłki dziennie: śniadanie, obiad z deserem, kolacja. W dniu rozpoczęcia obozu (poniedziałek) obiad, kolacja oraz kiełbaski na ognisku, ostatniego dnia (niedziela) śniadanie. Dokładamy wszelkich starań, by dzieci zjadły smacznie i zdrowo, w związku z czym większą część produktów pozyskujemy z własnych upraw i hodowli.

TERMINY I CENY:
Turnus I         –  24.06-30.06.2024
Turnus II        –  01.07-07.07.2024
Turnus III       –  08.07-14.07.2024
Turnus IV       –  15.07-21.07.2024
Turnus V        –  22.07-28.07.2024
Turnus VI      –  29.07-04.08.2024
Turnus VII     –  05.08-11.08.2024
Turnus VIII    –  12.08-18.08.2024
Turnus IX      –  19.08-25.08.2024
Turnus X      –  26.08-01.09.2024

Cena turnusu : 2 000 zł dla nowych uczestników.

Rabat 100 zł dla uczestników z lat ubiegłych.

Zadatek 1 000 zł (900 zł przy zniżce), 1 000 zł płatne przy przywiezieniu dziecka.

Prosimy przy wpłacaniu zaliczek o wpisywanie pełnej nazwy:

Rudzińska Małgorzata Ośrodek Jeździecki Chynowie

Chynowie 45

84-251 Gniewino

ROZPOCZĘCIE I ZAKOŃCZENIE OBOZU JEŹDZIECKIEGO:

Turnusy rozpoczynają się w poniedziałki. Przyjazd uczestników planowany jest na godzinę 10-12. Zakończenie turnusów odbywać się będzie w niedzielę po śniadaniu koło godziny 10.

CENA OBEJMUJE:
program, zakwaterowanie, wyżywienie, kadra, opieka medyczna, ubezpieczenie

TRANSPORT:

We własnym zakresie

PROSIMY UCZESTNIKÓW O ZABRANIE:
toczek, kask (niekoniecznie, można wypożyczyć na miejscu),
bryczesy (lub dres),
buty jeździeckie (buty do jazdy konnej, mogą być adidasy lub trampki),
kamizelka ochronna do jazdy konnej,
ochraniacze na łydki – czapsy (niekoniecznie),
rękawiczki,
gitara i inne instrumenty muzyczne mile widziane,
czapka lub kapelusz chroniący przed słońcem,
ręcznik,
strój sportowy  – dres,
strój kąpielowy,
ciepłe ubranie,
legitymacja szkolna (sprawdź ważność),
karty zdrowia podpisaną przez rodzica i lekarza (jeżeli nie oddałeś wcześniej w biurze),
kremu z filtrem oraz środka przeciw komarom, meszkom i kleszczom.

Prosimy o nie przywozić rowerów.

INFORMACJE DODATKOWE:

Działalność: Posiadamy polisę ubezpieczeniową na rzecz klientów w związku z wykonywaną działalnością.

Uczestnicy: co roku wyjątkowi, pomysłowi i otwarci na nasze propozycje. Dobór wiekowy w tworzonych przez nas grupach to doskonały sposób na znalezienie nowych przyjaciół nie tylko na wakacje.

Kadra: Posiadamy uprawnienie organizatora turystyki. Zajęcia z końmi prowadzone są przez Certyfikowanego Instruktora Jazdy Konnej.

Ubezpieczenie: każdy uczestnik jest ubezpieczony, jednak robimy wszystko by z ubezpieczenia nie trzeba było korzystać!

Bezpieczeństwo: Bezpieczeństwo uczestników naszych obozów jest dla nas bardzo istotne, dbać o nie będzie profesjonalna kadra.

Łączność podczas obozu: wiemy, że uwielbiacie Drodzy Rodzice wiedzieć, co się dzieje z Waszymi pociechami (nawet, gdy one tego nie chcą ), na naszej stronie internetowej znajdziecie numer kontaktowy bezpośrednio do nas. Jeśli macie jakieś pytania, nie wahajcie się 🙂

Atmosfera: długa lista uczestników, którzy co roku uczestniczą w naszych wakacyjnych obozach jeździeckich jest głównym dowodem na jej niepowtarzalność

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z poprzednich obozów organizowanych w naszym ośrodku: Wakacyjne obozy jeździeckie

KARTA UCZESTNIKA (pliki do pobrania)

KARTA-KWALIFIKACYJNA-UCZESTNIKA-WYPOCZYNKU

OŚWIADCZENIE COVID 19

bergo 300x146 Wakacyjny obóz konny 2024