hajduki
hajduki

Regionalne Zawody Jeździeckie

Bardzo serdecznie zapraszamy Państwa na Regionalne Zawody Jeździeckie w Ujeżdżeniu, które odbędą się dnia 20 sierpnia 2011 roku na terenie Ośrodka Jeździeckiego HAJDUKI w Chynowie.

Mamy nadzieję, że idea organizacji zawodów jeździeckich naszym regionie spotka się z żywym zainteresowaniem a Państwa obecność i poparcie przyczyni się do rozszerzenia formuły całej imprezy.

Regionalne Zawody Jeździeckie w Ujeżdżeniu – Chynowie 2011 zostały zakwalifikowane jako zawody oficjalne oraz wpisane w kalendarz imprez Pomorskiego Związku Jeździeckiego. Ideą organizacji zawodów jest nie tylko promocja sportu jeździeckiego, ale także promocja całego regionu jako gminy o ogromnym potencjale i dużych aspiracjach. W programie zawodów przewidujemy zarówno konkursy klasy L dla jeźdźców początkujących, jak również konkursy wyższych klas dla jeźdźców posiadających licencję sportową.

Będziemy wdzięczni za okazane zainteresowanie naszą inicjatywą oraz dołączenie w charakterze Partnera Regionalnych zawodów w Ujeżdżeniu – Chynowie 2011.

 

Więcej informacji pod numerem tel. 693 433 962

Leave A Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.