hajduki
hajduki

Historia naszego powstania naszego ośrodka jest ściśle powiązana z historią rodzinną. Hajduki to miejsce, które zostało stworzone przez matkę i dwóch synów. Każdy z nas to wielki pasjonat jazdy konnej i miłośnik natury. Synowie to bardzo utalentowani zawodnicy jeździeccy, mogący się pochwalić licznymi sukcesami. Z połączenia naszej pasji, wiedzy i doświadczenia powstało miejsce, w którym relaks jest na pierwszym miejscu.

Chcieliśmy stworzyć miejsce, w którym będzie można wypocząć całą rodziną w otoczeniu natury, w ciszy i spokoju, a do tego w otoczeniu najpiękniejszych zwierząt, czyli koni. Udało się. W Hajdukach można zapomnieć o miejskim zgiełku i codziennym natłoku spraw.

Planując działalność naszego ośrodka, chcieliśmy stworzyć miejsce, w którym będzie możliwy aktywny wypoczynek. Dlatego organizujemy zorganizowane wyjazdy, których nie oferują inne ośrodki jazdy konnej.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, która umożliwia nie tylko naukę jazdy konnej, lecz również spędzenie sylwestra czy majówki w otoczeniu przyrody. Ośrodek Hajduki to agroturystyka, Kaszuby, konie i piękno przyrody w jednym miejscu. Nie ma lepszego sposobu na relaks.

Zapraszamy!