hajduki
hajduki

Nasz ośrodek położony jest w odległości ok. 1 km na zachód od wsi Chynowie w Gminie Gniewino i mieści się na 7 ha działce. Najbliższa, większa miejscowość to Wejherowo. Otoczenie bogatych, zdrowych lasów i polan, urokliwych dróg i ścieżek leśnych wpływa na piękno krajobrazu tej części Kaszub. Rybne jeziora i stawy, dzika zwierzyna, grzyby – wszystko jest tutaj pod ręką. Szczególnie jeziora – piękne i czyste jeziora Salińskie, Czarne i Dąbrze ukryte wśród wzgórz i lasów idealnie odpowiadają potrzebom turystów poszukujących spokoju i ciszy.
Ciekawą atrakcją turystyczną jest zabytkowy pałac z XVII w. (zbudowany prawdopodobnie na gotyckich fundamentach, z północnym skrzydłem z 1922 r.). Wokół rozciąga się park z dwoma stawami. Niestety miejsce to jest obecnie zaniedbane.
Atutem ośrodka jest m.in. bliskość nowoczesnej krytej pływalni w Gniewinie oferującej również takie atrakcje jak sauna fińska, hydromasaż czy solarium.
Dla tych, którzy nie mają ochoty na dłuższą wędrówkę poza teren ośrodka, mamy na miejscu kilka atrakcji, jak np. staw rybny, z którego można do woli korzystać czy miejsce na grilla i ognisko (nie zapominając oczywiście o specjalnie wydzielonych terenach pod jazdę konną)

zapraszamy do obejrzenia galerii